O nas

misja regeneracja

Kampania i Zespół Kampanii

W dynamicznym otoczeniu i środowisku wymagającym od nas zwiększonego wysiłku dla zachowania dobrostanu i zdrowia potrzeba też efektywnej i sprawdzonej regeneracji. Odbudowa pokładów energii oraz naprawa ciała to ogniwo niezbędne do utrzymania harmonii i działania z pełnią naszych możliwości.

Z powyższych powodów, w celu stworzenia interdyscyplinarnej i wszechstronnej perspektywy regeneracji, zainicjowano społeczną kampanię edukacyjną pod nazwą Misja Regeneracja.

 

Kampania szerzy wiedzę w obszarach:

  1. Regeneracja w sporcie oraz aktywnościach ruchowych – informujemy jak dbać o ciała po wysiłku aby zwiększać wydajność oraz chronić organizm przed kontuzjami.
  2. Regeneracja w czasie pracy i po pracy – mówimy o tym jak dbać o ciało kiedy pracujemy długo w jednej pozycji, lub podejmujemy w pracy duży wysiłek fizyczny.
  3. Regeneracja dla osób uczących się i studiujących – pokazujemy jak sen i odpoczynek wpływa na przyswajanie wiedzy, zapamiętywanie i korzystanie z posiadanych informacji.
  4. Regeneracja dla osób cierpiących na bezsenność – zgłębiamy temat walki z bezsennością i przywracania prawidłowej jakości snu.
przemyslaw mrozik

Przemysław Mrozik

Ekspert i Doradca ds. Snu oraz Wellbeingu

  • inicjator kampanii Misja Regeneracja, twórca kierunków edukacyjnych projektu, trener, prelegent.
lukasz-rogozinski

Łukasz Rogoziński

Ekspert ds. szkoleń

  • współtwórca kampanii Misja Regeneracja
Jacek-Bentkowski-Fizjoterapeuta

Jacek Bentkowski

Fizjoterapeuta sportowy

  • konsultant merytoryczny kampanii Misja Regeneracja
wn-IMG_2046-crop-circle-j400

Wojciech Nowak

Koordynator projektu

  • researcher naukowy kampanii Misja Regeneracja